Doskonały transport - Lublin, Lubelszczyzna, Polska, transport międzynarodowy.

Nasza firma zajmuję się transportem wielu różnych przedmiotów w kraju oraz za granicą; każde zlecenie traktujemy osobno zawsze starając się o najwyższy poziom obsługi. Posiadamy duże doświadczenie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym przedsięwzięciom.

Oto przykładowe usługi transportowe (Lublin):

Transport urządzeń poligraficznych


Posiadamy duże doświadczenie w transporcie kserokopiarek, fotolabów, ploterów, gilotyn, maszyn drukujących wysokonakładowych i itp. Nasze duże doświadczenie zdobyliśmy przy długoletniej współpracy z firmą Konica Minolta. Posiadamy wypracowane techniki załadunku z trudno dostępnych miejsc.

Transport pianin i fortepianów


Poza wykonywaniem usług przeprowadzkowych specjalizujemy się również w profesjonalnym przenoszeniu i transporcie fortepianów i pianin. Usługę tę świadczymy od początku działalności firmy. Doświadczenie i wieloletnia praktyka pozwoliły nam opanować sposoby i właściwą technikę bezpiecznego przemieszczania instrumentów muzycznych, uwzględniając ich nietypowy kształt i delikatność.

Posiadamy:

-Specjalistyczne pasy do przenoszenia oraz materiały do zabezpieczenia przed uszkodzeniem transportowanego instrumentu
-Materiały do zabezpieczenia w czasie załadunku i rozładunku.


Usługi transportu wykonujemy zarówno na rynku krajowym jak i na terenie całej Europy.


Transport stołów bilardowych


Współpraca z jednym z największych klubów bilardowych w Polsce, "Masters" wypracowała u nas niezbędne techniki przenoszenia i transportu tych nietypowych przedmiotów jakimi są stoły do pool'a i snooker'a.

Transport dzieł sztuki


Wzrost zainteresowania nabywaniem dzieł sztuki nie tylko w celach kolekcjonerskich, ale również inwestycyjnych doprowadziła do wzrostu cen dzieł sztuki. Zrozumiałym stał się fakt, ze nabywca stał się niezwykle wymagającym klientem, którego wysokim wymaganiom potrafimy sprostać. Właściwe zabezpieczenie i transport dzieł sztuki nie stanowi dla nas żadnego wyzwania, ponieważ posiadamy w tej kwestii ogromne doświadczenie.

Transport kas pancernych i urządzeń nietypowych


Transport specjalistycznych, niestandardowych urządzeń, należących niejednokrotnie do grupy bardzo ciężkich przedmiotów, wymaga przemyślanej organizacji pracy ludzi, techniki dźwigania ciężarów i użycia bardzo dobrych jakościowo, profesjonalnych materiałów do zabezpieczeń i transportu. Podczas wykonywania tego rodzaju usług wykorzystujemy profesjonalny sprzęt wspomagający to znaczy: dźwigi, wózki widłowe, wózki transportowe do ciężarów , wciągarki, bloczki, budujemy rampy i pochylnie. Ponadto, zdobyte doświadczenie nauczyło nas, że pomimo wypracowanych standardów do każdej usługi należy zawsze podchodzić indywidualnie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym przedsięwzięciom, do których miedzy innymi należy przemieszczanie i transport zarówno całych fabryk jak i pojedynczych rzeczy.

Zajmujemy się transportem i przemieszczaniem:


Sejfów i kas pancernych
Serwerów
Maszyn
Urządzeń medycznych
Bankomatów